Aktualności

Praca szuka człowieka

Wymagania:

  • Student/ka studiów wyższych
  • Znajomość obsługi komputera i MS Office
  • Dyspozycyjność 15 – 20 godzin w ciągu tygodnia
  • Praca w godzinach 8 – 16, od poniedziałku do piątku
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność
  • Doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Aktualizacja i wprowadzanie danych do bazy danych firmy
  • Telefoniczna weryfikacja kontaktów
  • Wysłanie mailingu do klientów

Oferujemy:

  • Płatny staż, umowa zlecenie
  • Elastyczny grafik, umożliwiający pogodzenie stażu z zajęciami na uczelni
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Referencje po zakończonym stażu

CV prosimy przesyłać na adres: praca@silco.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 58 762 90 98

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami, spełniającymi wymagania określone w ogłoszeniu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.