Usługi Silco

Usługi Silco

Świadczymy usługi gwarancyjne oraz pogwarancyjne dla systemów zasilania gwarantowanego.

Zapewniamy klientom kompleksową opieką nad ich systemami zasilania gwarantowanego,
także gdy systemy te zbudowane są w oparciu o urządzenia różnych producentów.

W szczególności świadczymy usługi w zakresie :

  • projektowania systemów zasilania gwarantowanego
  • wykonania instalacji elektrycznych związanych z systemami zasilania
  • serwisu zasilaczy UPS wielu popularnych marek
  • serwisu agregatów prądotwórczych różnych producentów
  • nadzoru nad całą instalacją zasilania gwarantowanego (urządzenia, rozdzielnice, kable)

W zależności od podpisanej umowy serwisowej oferujemy naszym klientom opiekę serwisową z ustalonym terminem reakcji serwisu (standardowo 8 / 24 / 48 godz.) oraz naprawy urządzenia. Klienci mogą wybrać według swoich preferencji stałą opłatę okresową lub też płatność dopiero w przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej, bądź przeglądu okresowego.

Przeglądy agregatów prądotwórczy i zasilaczy UPS

Intencją osób, które używają zasilaczy awaryjnych (UPS) lub agregatów prądotwórczych jest zapewnienie możliwości nieprzerwanego działania urządzeń elektronicznych, zasilanych prądem elektrycznym. UPS i generatory prądotwórcze bardzo często znajdują się na wyposażeniu instytucji i firm, które nie mogą pozwolić sobie na przerwy w dostawie energii, np.: szpitali, banków, portów lotniczych, a nawet organizatorów imprez plenerowych. Jednak, aby zapewnić ich niezawodność, należy pamiętać, jak ważny jest przegląd agregatów prądotwórczych. Równie istotne są przeglądy zasilaczy UPS. Systematyczne dbanie o urządzenia jest najlepszym sposobem na podniesienie poziomu bezpieczeństwa i zmniejszenie, a nawet całkowite wyeliminowanie ryzyka przerw w dostawie energii elektrycznej w czasie pracy. Przegląd agregatów prądotwórczych jest istotny nie tylko ze względu na utrzymanie tych urządzeń w dobrym stanie, ale także z uwagi na bezpieczeństwo innych urządzeń elektrycznych, w których przypadku, nagłe przerwy w dostawie energii mogą wiązać się z poważnymi awariami. Przeglądy zasilaczy UPS i generatorów prądotwórczych dają wiele korzyści, w tym: – umożliwia wymianę zużytych podzespołów oraz materiałów eksploatacyjnych w odpowiednim terminie, zapobiega ewentualnym awariom; – umożliwia właściwe przeszkolenie pracowników – potwierdza sprawność urządzeń w dokumentacji.

Serwis agregatów prądotwórczy i zasilaczy UPS

Nasza firma, dzięki rozbudowanej sieci punktów usługowych w całej Polsce, świadczy kompleksowe usługi dla Klientów na terenie całego kraju. Oferujemy wszystkim Państwu profesjonalny serwis zasilaczy ups oraz serwis agregatów prądotwórczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które jest naszym największym atutem i zdecydowanie wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji. Serwisujemy sprzęt różnych producentów i zawsze dajemy gwarancję najwyższej jakości wykonanych usług oraz dostępność części zamiennych wyłącznie renomowanych producentów. Oferujemy różne warianty ochrony serwisowej w zależności od indywidualnych potrzeb każdego Klienta i zróżnicowane ceny, które mogą być z łatwością dopasowane do każdego budżetu. Świadczymy nasze usługi serwisowe 365 dni w roku, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Serwis agregatów prądotwórczych oraz serwis zasilaczy ups w naszej firmie daje gwarancję szybkiej i niezawodnej naprawy oraz rozwiązania każdego zaistniałego problemu w najbardziej atrakcyjnej cenie na rynku.

Nasz serwis dostępny jest 24 godziny na dobę – 365 dni w roku.

PUNKTY SERWISOWE